O nas

Nasz Ośrodek istnieje od 2008 roku, jest zlokalizowany w niezwykle barwnej okolicy na obrzeżach miast: Jastrzębia Zdroju oraz Wodzisławia Śląskiego. Otaczają nas lasy i stawy. Każdy kto chce odpocząć od miejskiego zgiełku na łonie natury znajdzie coś dla siebie. Posiadamy Stajnie na 25 koni, którą w dalszym ciągu powiększamy. Na terenie ośrodka znajduje się parkur o wymiarach 80x50 m z podłożem piaskowym jak i również kryta ujeżdżalnie o wymiarach 20x40 m. Na terenie ośrodka organizujemy kolonie, obozy i półkolonie dla dzieci. Prowadzimy również pensjonat dla koni (wszystkich zainteresowanych serdecznie zapraszamy). Swoim pensjonariuszom możemy zaproponować korzystanie z zielonych pastwisk dla koni, których mamy ponad 10 ha. Nasza stadnina stanowi również doskonałą bazę wypadową do wyjazdów w teren. 
Nasza kadra:
Janusz i Romana Borowscy - właściciele ośrodka
Martyna Kasprzak - instruktor jeździectwa, kierownik ośrodka
Łukasz Kasprzak - kierownik ośrodka
Elżbieta Janik instruktor jeździectwa, hipoterapeuta, sendzia zawodów
Krystian Janik instruktor jeździectwa
Dodatkowo przyjeżdżają do nas na życzenie pensjonariuszy tacy trenerzy jak Bogdan Kuchejda, Jan Cieślar. Każdy pensjonariusz ma prawo do swojego trenera.

Czym możemy się pochwalić...

Zatrudniamy wyspecjalizowana kadre zajmującą się treningiem koni i jeźdźców. Naszą główną domeną są skoki przez przeszkody. W swojej karierze sportowej nasi zawodnicy zdobywali wielkokrotnie Mistrzostwa Śląska i Ligii Śląska oraz zajmowali wysokie miejsca na Mistrzostwach Polski Południowej oraz na zawodach rangi regionelnej oraz ogólnopolskiej. Odnosiliśmy sukcesy zarówno w zawodach wysokich rang jak i amatorskich w których nasze najmłodsze zawodniczki osiągały zwycięstwa. 
Tworzenie stron WWW - Kreator stron internetowych